Kalėdinė mitybos planų akcija 2017!

ŠIS PASIŪLYMAS JAU BAIGĖSI!

[ult_countdown datetime=”2017/01/03″ tick_size=”56″ string_days=”Diena” string_days2=”Dienų” string_hours=”Valanda” string_hours2=”Valandų” string_minutes=”Minutė” string_minutes2=”Minučių” string_seconds=”Sekundė” string_seconds2=”Sekundžių”]

a_logo4

matyta-per

Svarbi informacija! Jeigu Jums yra aktualu kaip Jūs atrodote ir kaip Jūs jaučiatės tuomet šis pasiūlymas yra kaip tik Jums!

Skelbiu didžiausią kada nors vykusį Kalėdinį mitybos planų akciją!

Kas dar nori turėti gražų kūną ir gauti -50% nuolaidą mitybos plano sudarymui?

[ult_countdown datetime=”2017/01/03″ tick_size=”56″ string_days=”Diena” string_days2=”Dienų” string_hours=”Valanda” string_hours2=”Valandų” string_minutes=”Minutė” string_minutes2=”Minučių” string_seconds=”Sekundė” string_seconds2=”Sekundžių”]

Kam Jums yra reikalingas mitybos planas?

Paskubėk! Iki šio pasiūlymo pabaigos liko:

[ult_countdown datetime=”2017/01/03″ tick_size=”56″ string_days=”Diena” string_days2=”Dienų” string_hours=”Valanda” string_hours2=”Valandų” string_minutes=”Minutė” string_minutes2=”Minučių” string_seconds=”Sekundė” string_seconds2=”Sekundžių”]

Ką apie mane kalba mano klientai?

aaaaSportuoti ir sveikai maitintis pradėjau prieš gerus tris mėnesius. Neslėpsiu: pradžioje reguliari mityba ir sportas neteikė džiaugsmo ir greičiau buvo kančia nei malonumas, tačiau dabar mano nuomonė pasikeitė radikaliai.
Norėdama ne tik numesti svorio, bet ir padailinti kūno linijas nusprendžiau nebetęsti savo eksperimentų sporto salėje ir pradėjau sportuoti su Andriumi.
Savo pirmąją treniruotę visada prisimenu su šypsena. Į treniruotę ėjau labai motyvuota, o treniruotės metu supratau, kad mano fizinis pasirengimas yra kur kas blogesnis nei galvojau.
Andrius – iš pirmo žvilgsnio griežtas ir konkretus žmogus pasirodė esantis labai šiltas, gerą humoro jausmą turintis profesionalas, kuris noriai dalinasi savo sukaupta patirtimi sporto bei mitybos klausimais. Pratimų variacijos kas kart skirtingos, todėl kiekviena treniruotę įdomi ir vis kitokia.
Kas liečia mitybą, manau man, kaip ir daugeliui sunkiausias paros laikas yra vakaras, kada norisi palepinti save skaniais patiekalais ar šokolado plytele. Šį suvaržymą puikiai išsprendžia “Cheat day”, kada gali valgyti ką tik širdis geidžia, o pirmadienį privalu pasidalinti valgytų skanėstų meniu su treneriu.
Nors treniruotės nelengvos (Andrius minėjo, kad jos niekada nebus
lengvos), tačiau dabar i jas einu noriai, o pilnaverčio maisto gamyba tapobbb ne prievole, o smagiu eksperimentu virtuvėje.

aaaa

Ilgą laiką nesiryžau grįžti į sporto salę dėl nugaros traumų. Teko sutikti ir su kineziterapeutu , ir reabilotogu, su kurių pagalba turėjo pagerėti. Negerėjo.

Nusprendus vėl sustiprėti, pasirinkau Andrių Pauliukevičių (iš pradžių nerimavau kaip čia seksis) ir esu be galo laiminga! Kiekvieną pratimą prižiūri, atkreipia dėmesį į nugaros skausmus, fizinį pasirengimą, kaskart parenka kitus pratimus.

Nugarą skauda vis rečiau, miegu nuostabiai, o ir valgyti atsirado noras.

Esu labai patenkinta atradusi trenerį, kurio galiu drąsiai klausti ir kuriuo galiu pasitikėti.

Šeima pastebi gerą nuotaiką po treniruotės, gavau net repliką: “Reikėjo anksčiau pradėti!”

Ačiū už labai teigiamas emocijas ir supratingumą, kantrybę!bbb

aaaa

Sveiki. Norėjau padėkoti už jūsų knygą “Tobulas kūnas”. Mano istorija gal ir neįdomi ir paprasta, bet po jūsų knygos pasikeitė mano gyvenimas. Svorio priaugau nėštumo metu. Net nepamenu tiksliai kiek… Apie 30 kg. Penkerius metus laukiau stebuklo, laikiausi įvairių dietų, tačiau jos trukdavo ilgiausiai savaitę. Tada pradėjau galvoti, kad neturiu valios ir taip tiesiog turi būti. Kai mano dukrytei buvo jau penkeri vis dar tebesvėriau 86 kg. O mano ūgis tik 160cm. Problemų buvo visur ir dėl sveikatos ir dėl emocijų. Kai radau darbą ir pradėjau daugiau judėti, keli kilogramai nukrito. Tada pamačiau, kad ir man gali kristi svoris, bet vis dar maniau, kad neturiu valios. Situacija susiklostė taip, kad nusprendėme su šeima vykti į užsienį. Pamaniau, kad jei jau tie keli kilogramai nukrito gali nukristi ir daugiau, nors net neįsivaizdavau, kaip tai padaryti. Tuomet išgirdau apie jūsų knygą ir nusprendžiau ją įsigyti. Galvojau jei nepadės, tai bent bus ką paskaityt. Šitaip ir prasidėjo mano kelias. Vis galvojau, kad nepavyks, nes neturiu valios, bet jūsų knyga man, kaip tas stebuklas, kurio laukiau. Per metus laiko numečiau 26 kg. Jaučiuosi puikiai. Ir jau praėjus metams žinau, kad tai liks visam gyvenimui. Ačiū, ačiū, ačiū. Didžiausios sėkmės jums.
bbb

aaaa

Sveiki, buvau motyvuota savo pažįstamos Edita Rakovska. Atradau Jūsų knygas ir jau 3 savaites maitinuosi sveikai. Dėka jūsų knygų jau daug ką supratau ir savo klaidas ištaisiau. AČIŪ jums už tokias nuostabias knygas, už išsamų paaiškinimą ir pavyzdžius.
Pirmos 10 dienų su Jūsų 100 dienų tobulo kūno link knyga ir jau -2,5kg. Su nekantrumu lauksiu 100 dienų ir tikrai nesustosiu ir kai tik atsiras galimybė, sportas irgi bus mano gyvenime.

bbb

Pateiksiu Jums 3 pagrindines priežastis,

Kodėl būtent aš esu geriausias?

1 PRIEŽASTIS

Vadovaudamasis savo sporto ir mitybos žiniomis tapau 2 kartus Europos kultūrizmo čempionu!

2 PRIEŽASTIS

Jau daugiau kaip 17 metų sportuoju ir su kiekviena diena vis labiau tobulinu savo kūną ir gilinu žinias susijusias su sveika mityba ir sportu.

3 PRIEŽASTIS

Jau daugiau kaip 10 metų profesionaliai dirbu su žmonėmis asmeniniu treneriu, todėl žinau visus įmanomus būdus, kuriais vadovaujantis kiekvienas mano klientas pasiekia savo užsibrėžtus tikslus.

Kokią naudą gausite iš sudaryto mitybos plano?

Stengiantis sudeginti riebalus reikia sukurti kalorijų deficitą, tai yra, iš maisto gauti mažiau kalorijų nei jų sudeginate per dieną. Stengiantis padidinti raumenų apimtis – atvirkščiai – iš maisto reikia gauti daugiau kalorijų nei jų sudeginate per dieną. Todėl mitybos planas reikalingas tam, kad:

  1. Vartotumėte reikiamą kalorijų skaičių, kuris gali būti paskaičiuotas pagal Jūsų kūno tipą, tikslus, aktyvumą darbe, treniruočių skaičių per savaitę, dabartinį turimą poodinį riebalų sluoksnį.
  2. Valgytumėte reikiamą baltymų, angliavandenių ir riebalų skaičių. Net ir vartojant reikiamą kalorijų skaičių, nebūtinai pavyksta, jei baltymų, angliavandenių ir riebalų tarpusavio santykis yra netinkamas. Jei vartosite per daug angliavandenių, svoris nekris. O auginant raumenis, galite priaugti daugiau riebalų nei raumenų. Jums yra taip nutikę?
  3. Tam tikrus produktus valgytumėte tam tikru laiku. Jei suvalgysite tiek angliavandenių, kiek turite suvalgyti, bet suvalgysite juos netinkamu dienos metu, galite gauti priešingą efektą tam, kurio tikėjotės.
  4. Valgytumėte Jums tinkamiausius produktus. Netgi ryžiai ryžiams nelygu: plikyti ryžiai, ir basmati ryžiai skiriasi ir veikia skirtingai. Lygiai taip pat jūros lydeka ir lašiša.
  5. Vartotumėte Jums tinkamiausius maisto papildus. Jei norite didinti raumenų masę, bet pilvo preso jau nesimato, Mass gainer‘is Jums daugiau nebereikalingas.
  6. Galėtumėte valgyti po 18 valandos, o riebalai vis tiek degtų ir neužliptumėte ant to paties grėblio kaip ir Jūsų kaimynė, kuri mesdama svorį, vakare valgo obuolius.

Mano parašytos knygos:

Mano pirmoji knyga „Tobulas kūnas“ (leidykla „Obuolys“, 2014), kurioje dalinuosi savo paties treniruočių ir darbo patirtimi, tapo bestseleriu.

Trečioji knyga – motyvacinė. Motyvacija yra pats slidžiausias dalykas. Ji kitaip nei energija – iš niekur neatsiranda, bet kažkur dingsta. Šioje knygoje aš bandau tai išsiaiškinti.

Tobulas kūnas per 100 dienų” yra treniruočių kalendorius su keturiomis moteriškomis ir keturiomis vyriškomis treniruočių programomis ir mano bei mano žmonos Ilkos Adams mitybos patarimais.

Antroji knyga „Supermaistas“ (leidykla „Obuolys“, 2015) yra mano žmonos Ilkos Rae Adams ir mano bendras darbas apie mitybą ir apie tai, kuo maitinamės mes.

Ką apie mane rašo žiniasklaida:

Paskubėk! Iki šio pasiūlymo pabaigos liko:

[ult_countdown datetime=”2017/01/03″ tick_size=”56″ string_days=”Diena” string_days2=”Dienų” string_hours=”Valanda” string_hours2=”Valandų” string_minutes=”Minutė” string_minutes2=”Minučių” string_seconds=”Sekundė” string_seconds2=”Sekundžių”]

Tam, kad galėčiau profesionaliai sudaryti Jums mitybos planus man prireikė net 17 metų mokymosi. Užsisakę mitybos planą iš manęs Jūs gausite visas mano žinias, kurias esu sukaupęs per 17 metų.

Investicija į mitybos plano sudarymą vos:

 

Sena kaina: 120 €

Nauja kaina: 60 €

Sutaupote: 60 €

MITYBOS PLANO UŽSAKYMO PATEIKIMAS:

Svarbu! Užpildykite žemiau esančią formą, taip pateiksite savo užsakymą Andriui Pauliukevičiui. Po formos užpildymo spauskite „Pateikti ir apmokėti“ mygtuką tuomet Jūs būsite nukreipti į apmokėjimo puslapį, kuriame rasite visus reikiamus rekvizitus, apmokėjimui už šio mitybos plano sudarymą.

[gravityform id=”3″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]