seminaras Kodėl ne motyvacija yra svarbiausia - Andrius Pauliukevičius

NEMOKAMAS seminaras: „Kodėl ne motyvacija yra svarbiausia“

Laisvų programų liko vos: 

2 iš 50 vietų

Kviečiu Jus 15 min. per dieną kartu su manimi sportuoti namuose. Atsilaisvino dar kelios vietos. Pabrėžiu jog ši labai žema kaina galioja tik tiems žmonėms, kurie yra įsigiję programą! Ką gausite įsigiję:

Ypatingas kainos pasiūlymas!

Viskas priklauso Jums:

15 min. treniruotės namuose. Gausite tiek moterims tiek vyrams skirtas treniruotes. Šias treniruotes sukūriau užimtiems žmonėms, kurie neturi laiko ar tiesiog nenori važiuoti į sporto klubą. Kultūristais Jūs netapsite, tačiau tikrai galite pagerinti sveikatą turėti daugiau energijos, sudeginti nereikalingus riebalus bei geriau jaustis.

Gausite treniruotes sporto klube. Treniruotes gausite tiek vyrams tiek moterims. Nepamiršau ir tų žmonių, kurie lanko sporto klubą. Sukūriau specialiai Jums treniruočių programas. Na, o jeigu kartais tiesiog nepavyktų nuvykti į treniruotę, visada galite atlikti, sau patogiu laiku, 15 min. treniruotę, kuri buvo sukurta sportuoti namuose.

Nr. 1 seminaras. Nufilmavau Jums labai kokybišką, su itin koncentruota informacija seminarą tema: „Jūsų mityba, Jūsų treniruotės bei reikalingi maisto papildai“.

Nr. 2 seminaras. Šis seminaras labiau orientuotas į vyrus, nes jiems bus labiau aktuali ši tema. Koncentruota ir labai naudinga informacija. Seminaro tema: „10 raumenų masės auginimo įsakymų“.

Nr. 3 seminaras. Viską aptarsiu ir papasakosiu Jums kaip turėti liekną ir gražų kūną. Kaip nesunkiai sudeginti nereikalingus riebalus. Seminaro tema: „10 riebalų deginimo įsakymų“.

30 d. pinigų grąžinimo garantija. Įsigykite drąsiai, pasinaudokite programomis, o jeigu nepatiks ir matysite jog šios programos yra nevertos Jūsų išleistų pinigų parašykite man ir aš Jums jūsų pinigus grąžinsiu.

Jūs gaunate labai didžiulę vertę už labai mažą kainą. Treniruotes namuose, sporto klube, seminarus. Programose yra sudėta kiek daugiau nei 20 metų patirtis šioje srityje. Skirkite bent 15 min. per dieną sportui ir tikrai pamatysite jog pagerės savijauta bei nuotaika.

Laisvų programų liko vos: 

2 iš 50 vietų

Sena visų produktų kaina: 124 €

Nauja šių produktų kaina: 29 €

Jūs iš karto sutaupote net: 94 €

Įsigyti 15 min. treniruotes namuose, sporto klube bei seminarus

➛ Pirkite drąsiai. Galioja pinigų grąžinimo garantija!
Jeigu dėl kažkokių priežasčių Jums šie produktai netiks, grąžinsiu sumokėtus pinigus.