norvegija - Andrius Pauliukevičius

Skubėkite įsigyti nes iki akcijos pabaigos liko vos:

[-60% nuolaida] Naujiena! Specialiai Norvegijoje gyvenantiems lietuviams sukūriau detalius mitybos planus, kurių pagalba nesunkiai sulieknėsite, tapsite sveikesni arba priaugsite raumenų. +VERTINGOS DOVANOS.

Tiems žmonėms, kurie iš manęs jau yra įsigiję mitybos planus, naujų planų pirkti nereikia, tiesiog užtenka prisijungti prie savo paskyros. Mitybos planai skirti visiems lietuviams gyventiems Norvegijoje, kurie nori sulieknėti, priaugti raumenų masės ar tiesiog turėti daugiau energijos bei jaustis sveikesni!

Šie klientai jau pasiekė savo tikslą. Dabar Jūsų eilė!

Jei pavyko savo tikslą pasiekti šiems žmonėms, pavyks ir Jums. Kiekvienas iš šių klientų yra toks pats žmogus kaip ir Jūs. Kiekvienas turi abejonių ir baimių ar jam iš tiesų pavyks, ar jis sugebės tai padaryti. Viskas yra įmanoma, jei Jūs patys tuo patikėsite. Kiekvienas gali turėti gražesnį kūną.

„Su Andriaus pagalba, pasiekiau geriausių rezultatų, kokių tik galėjau tikėtis! Laimėjau I vietą Fit Model varžybose Lietuvoje ir I vietą ūgio kategorijoje virš 168 cm Latvijoje vykusiose IFBB Baltic Fit Model 2016 varžybose.“

Tavo veikla man labai padėjo pagerinti figūrą ir atvėrė galimybę sudalyvauti fitneso varžybose.

„Per metus laiko numečiau 26 kg. Jaučiuosi puikiai. Ir jau praėjus metams žinau, kad tai liks visam gyvenimui. Ačiū, ačiū, ačiū. Didžiausios sėkmės jums.“

„Andrius padėjo suvokti mitybos svarbą sporte. Padidėjo pasitikėjimas savimi,atsirado didesnė motyvacija siekti įvairių gyvenimo tikslų.“

„Per metus laiko numečiau 26 kg. Jaučiuosi puikiai. Ir jau praėjus metams žinau, kad tai liks visam gyvenimui.“

„Iš labai lieso jau tampu storesniu 🙂 Ačiū už visus gerus patarimus! Foto prikabinu, pirmoje 65kg. antroje 83kg.“

„po Jūsų sudarytos programos, kūnas per 3 paskutinius mėnesius akyse keitėsi“

„Rezultatai pasimate po 2-3 metu.Esu patenkintas taip kaip atrodau dabar…“

„Tryliktaisiais turėjau didelių negandų su sveikata. Atlaikiau septynias rimtas operacijas ir pragulėjau nejudėdamas 18 mėnesių. Niekas nesitikėjo, kad išgyvensiu. Labai padėjo tavo metodika ir patarimai tiek mitybos, tiek sporto temomis.“

„Labas rytas Andriau. Iškart norėčiau padėkoti, kadangi Jūsų knygų, video ir patarimu dėka turiu -20kg rezultata, tad reikia dar 10. Didžiulis ačiū!!!“

„Tavo žinių pagalba sugebėjau numesti net -40kg.“

Rengtis varžyboms vaikinas nusprendė iki jų likus vos 7 savaitėms, kuomet pasirengimas vidutiniškai trunka 12. Per jas nuo 80 kg numetė iki 71,5kg.

„As visad tave seku ir tavo pagalba 45kg atsikraciau ir nesustojau.“

„Pradėjo tirpti riebalai. Iš pradžių net nesupratau, kaip tai vyksta. Maisto tikrai buvo daug, niekada nesijaučiau išsekusi, kūno linijos kito akimirksniu“

„Praėjus vos kelioms savaitėms jau džiaugiuosi sportiniais rezultatais – išmokau taisyklingai atlikti daugybę pratimų, treneris pakeitė ir kai kuriuos mano mitybos įpročius.“

„Pasitikiu juo 100 procentų. Nebuvo sunku laikytis jo programos.“

„Pirmoje nuotraukoje svėriau apie 71 antroje 89 kg. Skirtumas tarp pirmos ir antros 3 metai. Mano ūgis 177 cm.“

Štai ką Jūs tiksliai gausite įsigiję šiuos mitybos planus:

Jūs gausite detalų mitybos planą, kuris yra specialiai sukurtas lietuviams gyvenantiems Norvegijoje

Šie mitybos planai yra sukurti pagal Norvegijos maisto racioną.

Šie mitybos planai bus tiksliai paskaičiuoti pagal Jūsų kūno svorį. Jūs žinosite kiek kalorijų, baltymų, riebalų ir angliavandenių reikia valgyti. Žinosite tiksliai kokį kiekį maisto ir kada reikia jį suvalgyti.

Šie mitybos planai bus suskirstyti pagal Jūsų kūno svorį bei tikslus

Labai lengvai ir patogiai rasite sau tinkantį mitybos planą. Jeigu bus poreikis kažką koreguoti ar keisti, galite rašyti man asmeniškai, surasime Jums tinkamą sprendimą NEMOKAMAI.

Kuomet pasieksite savo užsibrėžtą tikslą, naują mitybos planą galėsite pasikeisti visiškai nemokamai! Nereikės vėl mokėti iš naujo už naują mitybos planą.

DOVANŲ gausite labai daug vertingos informacijos

Atskleisiu Jums kodėl labai svarbu yra valgyti pusryčius.

Kodėl neverta atsisakyti pietų.

Sužinosite daug naudingos informacijos apie prieskonius.

Paaiškinsiu kaip reikia keisti patiekalus iš vieno į kitą.

Atskleisiu Jums kiek per dieną turėtumėte suvartoti skysčių.

Sužinosite kodėl kava nėra blogas gėrimas ir kodėl Jūs jos neprivalote atsisakyti.

Sužinosite kokius maisto papildus ir kada juos reikia vartoti.

Sužinosite ką daryti, kad numestas svoris negrįžtų atgal.

Šie mitybos planai tinka tiek moterims tiek vyrams, kurie sportuoja ir nesportuoja.

Parodysiu Jums, kokius produktus reikia valgyti tam tikru laiku. Jei suvalgysite būtent tiek angliavandenių, kiek turite suvalgyti, bet suvalgysite juos netinkamu dienos metu, galite gauti priešingą efektą tam, kurio tikėjotės.

Galėsite rinktis mitybos planus, kurie bus sudaryti tiek sportuojantiems tiek ir nesportuojantiems žmonėms.

Nepriklausimai nuo Jūsų lyties, ar Jūs esate moteris ar vyras, Jūs galėsite rinktis mitybos planą būtent pagal savo tikslą ir kūno svorį.

Šių mitybos planų bus labai lengva laikytis

Tai nebus dar viena alinanti dieta, kuri visiškai neveikia ir neduoda jokio rezultato. Šių mitybos planų bus ypatingai lengva laikytis, o numestas svoris taip ir nebesugrįš.

Papasakosiu Jums, kiek reikia valgyti baltymų, angliavandenių ir riebalų. Net ir vartojant reikiamą kalorijų skaičių ne visada pavyksta pasiekti užsibrėžto tikslo, jei baltymų, angliavandenių ir riebalų tarpusavio santykis yra netinkamas.

Jei vartosite per daug angliavandenių, svoris nekris. O auginant raumenis, galite priaugti daugiau riebalų nei raumenų.

Nesunkiai gausite rezultatą

Laikydamiesi šių mitybos planų, Jūs nesunkiai pasieksite savo užbrėžtus tikslus. Nesunkiai numesite svorio, padailinsite savo kūną ar priaugsite raumenų.

Išmokysiu Jus, kaip greitai ir lengvai pasiekti savo tikslus. Nesvarbu, ar Jūs moteris norinti sumažinti riebalų sluoksnį ar vyras norintis padidinti raumenų masę, su teisinga mityba šiuos tikslus pasieksite itin greitai ir efektyviai.

Jūsų vakarai nevirs žūtbūtine kova su alkiu. Galėsite drąsiai valgyti ir po 18 valandos, o riebalai vis tiek degs ir neužlipsite ant to paties grėblio kaip ir Jūsų kaimynė, kuri mesdama svorį vakare valgo obuolius.

Sekantį mitybos planą gausite NEMOKAMAI

Pasiekę sau išsikeltą tikslą - ar tai būtų svorio metimas, ar svorio auginimas, sekantį mitybos planą, skirtą sekančiam tikslui siekti, galėsite gauti nemokamai.

Pagerinsite savijautą

Geresnė mitybos pagalba Jūs turėsite ne tik gražų kūną, bet ir žvilgančius plaukus, švelnią odą bei stiprius nagus. Jūs pamiršite ką reiškia jaustis apsunkusiai (-iui) nuo prasto maisto.

Labai greitai atsikratysite to „Gelbėjimosi rato“ aplink savo juosmenį. Jūs nuo šiol lengvai rasite sau patinkančius rūbus.

Turėsite žymiai daugiau energijos

Sudaryto mitybos plano pagalba Jūsų medžiagų apykaita pagreitės bei atsiras žymiai daugiau energijos nei buvo iki šiol.

Ne paslaptis, jog laikantis taisyklingos mitybos ir pradėjus reguliariai, skaniai bei sveikai maitintis smarkiai padidėja medžiagų apykaita, produktyvumas, nuotaika ir energijos lygis.

Labai lengvas patiekalų paruošimas

Jūs be jokio vargo patiekalus paruošite lengvai ir greitai. Jums nereikės kiekvieną dieną praleisti valandų valandas prie puodų ruošiant vieną už kitą sudėtingesnį patiekalą.

Jūs valgysite sveikesnį, tačiau skanų maistą

Jūs gausite itin platų maisto asortimentą. Šis maistas Jums neatsibos ir padės nuolat laikytis to sudaryto mitybos plano.

Jūs valgysite tik skanų maistą. Dažnai žmonės galvoja, jog sveika mityba susideda tik iš sausos vištienos ir ryžių.

Jums daugiau nereikės badauti ir alinti organizmo. Tai nebus dar viena dieta, tai bus tavo gyvenimo būdo keitimas, beje kurį labai nesunkiai pakeisi.

Šios dovanos priklauso Jums

Jūs gausite naujausią PDF knygą

Jūs iš karto gausite naujausią mano PDF knygą pavadinimu „100 dažniausiai užduodamų klausimų apie mitybos planą“

Šioje knygoje Jūs gausite visas reikalingiausias žinias apie mitybos principus bei detaliuosius mitybos planus

Jūs gausite labai vertingą video seminarą

Jūs gausite labai vertingą video seminarą tema „Kaip deginti riebalus“ ir „Kaip auginti raumenų masę“

Keletas asmeninės karjeros pasiekimų

 

Europos kultūrizmo čempionas

Net 2 kartus tapau europos kultūrizmo čempionu. Labai daug kartų esu dalyvavęs įvairausio lygio kultūrizmo varžybose. Svarbu ne tik daug žinoti, bet tas žinias pritaikyti ir panaudoti realiame gyvenime.

5 knygų apie treniruotes ir sportinę mitybą autorius

Pagal išsilavinimą esu pedagogas. Jaučiu didžiulę aistrą rašyti knygas. Visada stengiuosi perteikti paprastai ir aiškiai sudėtingus dalykus. Parašiau ir išleidau jau daugiau kaip 5 sėkmingas knygas apie sportą, gyvenimo būdą bei sveikatą.

15 metų darbo patirtis

Jau daugiau kaip 11 metų diena iš dienos dirbu kultūrizmo treneriu. Kiekvieną dieną padedu žmonėms siekti savo tikslų. Tai mano gyvenimo pašaukimas, kuri tęsiu visą savo gyvenimą.

 

20 m. treniruočių stažas

Jau daugiau kaip aštuoniolika metų esu profesionalus sportininkas. Esu sukaupęs milžinišką patirtį bei žinių bagažą, kuriais nuolat dalinuosi su savo auditorija.

 

Turiu 33,034 facebook sekėjų

Turiu labai didžiulį sekėjų skaičių, kurie yra man labai brangūs. Nuolat stengiuosi kelti tik gerą turinį su naudinga informacija, kad šie žmonės gautų realius rezultatus.

 

Parašytos knygos, kurios tapo bestseleriais

Šie mitybos planai yra skirti jei:

Jūs norite savo gyvenimą paimti į savo rankas ir žengti sveikesnio gyvenimo link.

Jūs norite sveikai maitintis, tačiau nežinote nuo ko ir kaip reikia pradėti.

Jūs norite pagerinti savo kūną ir pereiti į visai kitą lygį.

Jūs kažkada bandėte, bet Jums taip ir nepavyko to pasiekti.

Jūs norite visą laiką jaustis gerai ir energingai.

Jūs nenorite valgyti neskanaus ir prėsko maisto.

Jūs neturite laiko valandų valandas praleisti sporto salėje ir nepasiekti jokių rezultatų.

Jūs norite tiesiog ilgiau ir sveikiau gyventi.

Šie mitybos planai nėra skirti jei:

Jūs neturite 10-15 minučių laiko pasigaminti sveiko patiekalo.

Jūs tikite magiškos piliulės pažadais, jog nieko nedarydami gausite rezultatą.

Nuolatos norite jaustis be energijos ir pavargęs.

Nusprendėte susitaikyti su tuo, koks esate, užuot paėmę viską į savo rankas ir pakeitę tai.

Jūs net nebandote savęs padaryti daug laimingesniu žmogumi.

Jums priklauso 30 d. pinigų grąžinimo ir kokybiško produkto garantija!

Per 30 d. Jūs galėsite susigrąžinti visus sumokėtus pinigus už mitybos planą.

Jeigu Jums dėl kažkokių priežasčių netiks šis mitybos planas galėsite susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Galite saugiai įsigyti šį mitybos planą ir išbandyti.

Jūs gausite tik patikrintą bei kokybišką produktą.

Garantuoju jog su šiuo produktu Jūs labai lengvai pasieksite savo tikslus.

Daugiau nei vieną mėnesį kruopščiai kurtas ir išbandytas produktas.

Dėmesio! Būtinai perskaitykite žemiau esantį tekstą jeigu planuojate įsigyti šiuos mitybos planus!

Labas, draugai, skaitytojai, sekėjai ir visi žmonės, kurie nori būti sveikesni ir gražesni!

 

Noriu Jus informuoti tam, kad po to neužsitraukčiau Jūsų rūstybės. Planų kiekis yra itin ribotas ne dėl to, jog planai staiga baigsis, o dėl to jog dažniausiai įsigiję žmonės rašo man įvairius klausimus, kas užima nemažai laiko į juos atsakyti. Ribotas planų kiekis yra dėl to, kad mano laikas yra ribotas! Įsigyti planus galite tol, kol matote ir skaitote šį pasiūlymą!

 

Liaudiškai tariant, kas pirmenis – tas gudresnis!

Skubėkite įsigyti nes iki akcijos pabaigos liko vos:

Viso šio didelio ir naudingo mitybos plano kaina:

Ypatingas kainos pasiūlymas!

Gausite veiksmingą detalų mitybos planą.

Visos kalorijos už Jus bus tiksliai paskaičiuotos.

Jūs gausite naujausią mano parašytą PDF knygą „100 dažniausiai užduodamų klausimų apie mitybos planą“

Labai vertingą video seminarą apie riebalų deginimą ir raumenų auginimą

Gausite 30 d. pinigų grąžinimo garantiją.

Gausite tik kokybiško produkto garantiją.

Jūs gausite visas mano per 17 m. sukauptas žinias

Iki galutinio išpardavimo pabaigos liko vos:

Sena programos kaina: 99 €

Programos nauja kaina: 39 €

Jūs iš karto sutaupote net: 60 €

Įsigyti mitybos planą

Turite klausimų? Pateikite man šiuos klausimus per žemiau esančią kontaktų formą.


    Be AndriusPauliukevicius.lt sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.