Mitybos planai - Andrius Pauliukevičius

MITYBOS PLANAI

[ult_buttons btn_title=”UŽSISAKYTI MITYBOS PLANO SUDARYMĄ” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.andriuspauliukevicius.lt%2Fmitybos-forma%2F||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#1b75bb” icon=”Defaults-lemon-o” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-bottom-push” btn_font_size=”18″]

Mitybos planas bus sudarytas pagal Jūsų tikslus (riebalų tirpdymas, raumenų auginimas, formos palaikymas), kiek įmanoma labiau atsižvelgiant į mėgstamus produktus bei dienotvarkę, ir pritaikytas prie Jūsų treniruočių režimo, nes svarbiausia valgyti pusryčius, prieš treniruotę ir po jos. Į mitybos planą taip pat įeina optimalus Jūsų atveju maisto papildų vartojimas, jei juos vartojate.

 

Kuo remdamasis sudarau mitybos planą?

Jums tereikia užpildyti klausimyną apie savo tikslus, sveikatos būklę, dienotvarkę, prie jo pridėti savo nuotraukas visu ūgiu iš priekio, šono ir nugaros.

Nuotraukos leis tiksliau įvertinti, kokią raumenų masę ir kokį riebalų sluoksnį turite, ir atsižvelgiant į tai tiksliau parinkti kalorijų ir makronutrientų (baltymų, angliavandenių, riebalų) skaičių.