klausimai - Andrius Pauliukevičius

Juodasis penktadienio išpardavimas prasideda dabar! Tėra tik 10 vietų. Pasiimkite 40% nuolaidą mentorystės programai!

Iki išpardavimo pabaigos liko vos:

Šiame puslapyje atsakykite į 3 žemiau pateiktus klausimus

Jeigu Jūs esate atrinktas į šią mentorystės programą, per 24 val. informuosiu Jus elektroniniu paštu, kurį nurodysite žemiau šiame puslapyje prieš atsakydami į klausimus.

Atsakykite į žemiau pateiktus 3 klausimus

[]
1 Step 1
Jūsų vardas

1. Klausimas. Ar Jūs turite pakankamai noro keistis? Jei ne, net ir geriausia programa bus nieko verta, jei nebus vykdoma. Taip ir ši mentorystės programa negali padaryti darbo už Jus. Ji yra kaip žemėlapis, kuriuo vadovaujantis, reikia eiti, bet prisitrinti pūsles turite patys.Jei pūslių nėra, Jūs niekur nenuėjote.

Jūsų atsakymas
0 /

2. Klausimas. Ar esate pasiryžę kardinaliai keisti savo mąstymą, jeigu to prireiks? Dažniausiai mums nesiseka pasiekti savo tikslų dėl to jog mūsų suvokimas yra neteisingas ir mes naudojame tai kaip argumentą „bet, aš visą laiką taip dariau“. Jei visą laiką taip darėte, tačiau negavote norimo rezultato, toliau darant taip pat, rezultatas bus lygiai toks pat. Tai yra, jos nebus. Norint skirtingo rezultato, reikia skirtingo veiksmo.

Jūsų atsakymas
0 /

3. Klausimas. Kokio rezultato tikitės iš šios mentorystės programos? Galbūt sulieknėti? Padailinti sėdmenis? Įtilpti į mažesnio dydžio rūbą, kurio jau ilgokai nevilkėjote?

Jūsų atsakymas
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Turite klausimų? Pateikite man šiuos klausimus per žemiau esančią kontaktų formą.