AR NORITE SUŽINOTI: Kaip atsikratyti nereikalingų riebalų? Kaip priaugti liesos raumenų masės? Kaip turėti sveiką, gražų ir stangrų kūną?

ATSAKYMAS: Tik sveikos mitybos plano pagalba galėsite pasiekti visus šiuos tikslus!

TURITE KLAUSIMŲ? UŽDUOKITE JUOS ANDRIUI PAULIUKEVIČIUI:

Pastaba: Nėra stebuklingų būdų išsikeltus tikslus pasiekti per savaitę. Tam, kad mano sudarytas planas iš tiesų

veiktų, turėsite jo tiksliai laikytis! Ir pažadu Jums jog jau po 1 mėn. pamatysite pirmuosius rezultatus!

JŪSŲ INVESTICIJA Į SVEIKESNĮ IR GERESNĮ GYVENIMĄ VOS UŽ 119 €!

Spauskite atsakingai žemiau esantį mygtuką, nes link sveikesnio ir gražesnio

gyvenimo Jus skiria tik vienas mygtuko paspaudimas!

PATEIKSIU JUMS 3 PAGRINDINES PRIEŽASTIS,

 

KODĖL BŪTENT AŠ ESU GERIAUSIAS?

1 PRIEŽASTIS

Vadovaudamasis savo sporto ir mitybos žiniomis tapau 2 kartus Europos kultūrizmo čempionu!

2 PRIEŽASTIS

Jau daugiau kaip 17 metų sportuoju ir su kiekviena diena vis labiau tobulinu savo kūną ir gilinu žinias susijusias su sveika mityba ir sportu.

3 PRIEŽASTIS

Jau daugiau kaip 10 metų profesionaliai dirbu su žmonėmis asmeniniu treneriu, todėl žinau visus įmanomus būdus, kuriais vadovaujantis kiekvienas mano klientas pasiekia savo užsibrėžtus tikslus.

KOKIĄ NAUDĄ GAUSITE IŠ SUDARYTO MITYBOS PLANO?

Stengiantis sudeginti riebalus reikia sukurti kalorijų deficitą, tai yra, iš maisto gauti mažiau kalorijų nei jų sudeginate per dieną. Stengiantis padidinti raumenų apimtis – atvirkščiai – iš maisto reikia gauti daugiau kalorijų nei jų sudeginate per dieną. Todėl mitybos planas reikalingas tam, kad:

  1. Vartotumėte reikiamą kalorijų skaičių, kuris gali būti paskaičiuotas pagal Jūsų kūno tipą, tikslus, aktyvumą darbe, treniruočių skaičių per savaitę, dabartinį turimą poodinį riebalų sluoksnį.
  2. Valgytumėte reikiamą baltymų, angliavandenių ir riebalų skaičių. Net ir vartojant reikiamą kalorijų skaičių, nebūtinai pavyksta, jei baltymų, angliavandenių ir riebalų tarpusavio santykis yra netinkamas. Jei vartosite per daug angliavandenių, svoris nekris. O auginant raumenis, galite priaugti daugiau riebalų nei raumenų. Jums yra taip nutikę?
  3. Tam tikrus produktus valgytumėte tam tikru laiku. Jei suvalgysite tiek angliavandenių, kiek turite suvalgyti, bet suvalgysite juos netinkamu dienos metu, galite gauti priešingą efektą tam, kurio tikėjotės.
  4. Valgytumėte Jums tinkamiausius produktus. Netgi ryžiai ryžiams nelygu: plikyti ryžiai, ir basmati ryžiai skiriasi ir veikia skirtingai. Lygiai taip pat jūros lydeka ir lašiša.
  5. Vartotumėte Jums tinkamiausius maisto papildus. Jei norite didinti raumenų masę, bet pilvo preso jau nesimato, Mass gainer‘is Jums daugiau nebereikalingas.
  6. Galėtumėte valgyti po 18 valandos, o riebalai vis tiek degtų ir neužliptumėte ant to paties grėblio kaip ir Jūsų kaimynė, kuri mesdama svorį, vakare valgo obuolius.

KĄ APIE MANE KALBA MANO KLIENTAI?

aaaaSportuoti ir sveikai maitintis pradėjau prieš gerus tris mėnesius. Neslėpsiu: pradžioje reguliari mityba ir sportas neteikė džiaugsmo ir greičiau buvo kančia nei malonumas, tačiau dabar mano nuomonė pasikeitė radikaliai.
Norėdama ne tik numesti svorio, bet ir padailinti kūno linijas nusprendžiau nebetęsti savo eksperimentų sporto salėje ir pradėjau sportuoti su Andriumi.
Savo pirmąją treniruotę visada prisimenu su šypsena. Į treniruotę ėjau labai motyvuota, o treniruotės metu supratau, kad mano fizinis pasirengimas yra kur kas blogesnis nei galvojau.
Andrius – iš pirmo žvilgsnio griežtas ir konkretus žmogus pasirodė esantis labai šiltas, gerą humoro jausmą turintis profesionalas, kuris noriai dalinasi savo sukaupta patirtimi sporto bei mitybos klausimais. Pratimų variacijos kas kart skirtingos, todėl kiekviena treniruotę įdomi ir vis kitokia.
Kas liečia mitybą, manau man, kaip ir daugeliui sunkiausias paros laikas yra vakaras, kada norisi palepinti save skaniais patiekalais ar šokolado plytele. Šį suvaržymą puikiai išsprendžia “Cheat day”, kada gali valgyti ką tik širdis geidžia, o pirmadienį privalu pasidalinti valgytų skanėstų meniu su treneriu.
Nors treniruotės nelengvos (Andrius minėjo, kad jos niekada nebus
lengvos), tačiau dabar i jas einu noriai, o pilnaverčio maisto gamyba tapobbb ne prievole, o smagiu eksperimentu virtuvėje.

aaaa

Ilgą laiką nesiryžau grįžti į sporto salę dėl nugaros traumų. Teko sutikti ir su kineziterapeutu , ir reabilotogu, su kurių pagalba turėjo pagerėti. Negerėjo.

Nusprendus vėl sustiprėti, pasirinkau Andrių Pauliukevičių (iš pradžių nerimavau kaip čia seksis) ir esu be galo laiminga! Kiekvieną pratimą prižiūri, atkreipia dėmesį į nugaros skausmus, fizinį pasirengimą, kaskart parenka kitus pratimus.

Nugarą skauda vis rečiau, miegu nuostabiai, o ir valgyti atsirado noras.

Esu labai patenkinta atradusi trenerį, kurio galiu drąsiai klausti ir kuriuo galiu pasitikėti.

Šeima pastebi gerą nuotaiką po treniruotės, gavau net repliką: “Reikėjo anksčiau pradėti!”

Ačiū už labai teigiamas emocijas ir supratingumą, kantrybę!bbb

aaaa

Sveiki. Norėjau padėkoti už jūsų knygą “Tobulas kūnas”. Mano istorija gal ir neįdomi ir paprasta, bet po jūsų knygos pasikeitė mano gyvenimas. Svorio priaugau nėštumo metu. Net nepamenu tiksliai kiek… Apie 30 kg. Penkerius metus laukiau stebuklo, laikiausi įvairių dietų, tačiau jos trukdavo ilgiausiai savaitę. Tada pradėjau galvoti, kad neturiu valios ir taip tiesiog turi būti. Kai mano dukrytei buvo jau penkeri vis dar tebesvėriau 86 kg. O mano ūgis tik 160cm. Problemų buvo visur ir dėl sveikatos ir dėl emocijų. Kai radau darbą ir pradėjau daugiau judėti, keli kilogramai nukrito. Tada pamačiau, kad ir man gali kristi svoris, bet vis dar maniau, kad neturiu valios. Situacija susiklostė taip, kad nusprendėme su šeima vykti į užsienį. Pamaniau, kad jei jau tie keli kilogramai nukrito gali nukristi ir daugiau, nors net neįsivaizdavau, kaip tai padaryti. Tuomet išgirdau apie jūsų knygą ir nusprendžiau ją įsigyti. Galvojau jei nepadės, tai bent bus ką paskaityt. Šitaip ir prasidėjo mano kelias. Vis galvojau, kad nepavyks, nes neturiu valios, bet jūsų knyga man, kaip tas stebuklas, kurio laukiau. Per metus laiko numečiau 26 kg. Jaučiuosi puikiai. Ir jau praėjus metams žinau, kad tai liks visam gyvenimui. Ačiū, ačiū, ačiū. Didžiausios sėkmės jums.
bbb

aaaa

Sveiki, buvau motyvuota savo pažįstamos Edita Rakovska. Atradau Jūsų knygas ir jau 3 savaites maitinuosi sveikai. Dėka jūsų knygų jau daug ką supratau ir savo klaidas ištaisiau. AČIŪ jums už tokias nuostabias knygas, už išsamų paaiškinimą ir pavyzdžius.
Pirmos 10 dienų su Jūsų 100 dienų tobulo kūno link knyga ir jau -2,5kg. Su nekantrumu lauksiu 100 dienų ir tikrai nesustosiu ir kai tik atsiras galimybė, sportas irgi bus mano gyvenime.

bbb

aaaa

Sportas visada buvo mano gyvenimo aistra. Kai 2016 metais nusprendžiau išbandyti savo jėgas Fit Model projekte, buvau dar tik mėgėja šioje srityje. Ruošdamasi, pradėjau daugiau skaityti apie šią sporto šaką, domėtis fitneso atstovių istorijomis.

Projektui įpusėjus, dėl intensyvių treniruočių bei suvartojamo mažo kalorijų kiekio ėmiau jausti nuovargį, kas yra visiškai normalu rengiantis varžyboms. Iš kitų sportininkių išgirsdavau, kad kai kurioms sutriko mėnesinių ciklas, o kai kurioms jis iš vis dingo.

Pagal specialybę esu medikė ir žinau, kaip yra svarbus reguliarus mėnesinių ciklas moteriai. Tai moters grožio, sveikatos bei jaunystės rodiklis.

Norėjau pasiekti aukščiausių rezultatų, bet tik ne sveikatos sąskaita. Nusprendžiau kreiptis pagalbos į savo srities specialistą Andrių Pauliukevičių. Tai treneris iš didžiosios raidės, žmogus, draugas, kuris paaukojo dėl manęs savo brangų laiką, bei pasidalino savo žiniomis. Andrius pakeitė mano priešvaržybinį mitybos planą ir stebėjo mano pasikeitimus iki pat paskutinės varžybų dienos.

Su Jo pagalba, pasiekiau geriausių rezultatų, kokių tik galėjau tikėtis! Laimėjau I vietą Fit Model varžybose Lietuvoje ir  I vietą  ūgio kategorijoje virš 168 cm Latvijoje vykusiose IFBB Baltic Fit Model 2016 varžybose.

P.S. Per visą pasiruošimo laiką varžyboms, bendradarbiaujant su Andriumi, jaučiausi sveika ir gyvybinga!

Ačiū, treneri!

Edita Rakovska.

bbb

aaaa

Justinos pasiekimai vos po mėnesio su sporto programa: kaip vyksta pokyčiai

Anksčiau Justina sporto klube valandų valandas užsiimdavo kardio treniruotėmis, tačiau pokyčių, savaime suprantama, nematė. Dėl gražesnės figūros ji save alino įvairiausiomis dietomis, kurios tik blogino savijautą ir nedavė jokių rezultatų. Justina pasakoja, kaip jai galiausiai pavyko pasiekti savo tikslus (pagal mano sporto programą ji treniruojasi vos mėnesį, o dar mėnesiu anksčiau ji suderino mitybą):

„Supratau, jog mano žinių nepakanka ir nusprendžiau, kad gana alinti organizmą, reikia kreiptis į tai išmanantį žmogų, pasirinkau būtent Andrių. Užsisakiau mitybos planą, pirmuosius pokyčius pastebėjau jau po pusantros savaitės. Prisipažįstu, plano laikiausi labai nuosekliai. Pradėjo tirpti riebalai. Iš pradžių net nesupratau, kaip tai vyksta, juk niekada nejausdavau alkio, kartais net sunkiai suvalgydavau vakarienei paskirtą maistą. Maisto tikrai buvo daug, niekada nesijaučiau išsekusi, kūno linijos kito akimirksniu.

Kaip pradėjau, taip ir dabar valgau penkis kartus per dieną, per dieną suvartoju apie 1600 kcal (man tai pakankamai daug, nes mano ūgis 164 cm). Mitybos planas labai įvairus, jis sudarytas iš sveiko, „švaraus“ maisto. Taigi, toliau laikiausi subalansuotos mitybos ir ėjau į treniruoklių salę, tačiau treniruotės nebuvo labai efektyvios, kadangi neturėjau sporto programos. Darydavau, kas papuola, tai kojas, tai viršutinę kūno dalį. Po mėnesio subalansuotos mitybos Andrius man sudarė ir sporto programą.

Šiuo metu laikausi subalansuotos mitybos jau du mėnesius, o pagal programą sportuoju kažkur mėnesį, pokyčiai dar akivaizdesni, pagaliau esu užtikrinta, kad ne tik tinkamai maitinuosi, bet ir sporto salėje viską atlieku teisingai. Pirmos savaitės buvo pačios sunkiausios, dabar nejaučiu jokių sunkumų, viskas tapo kasdienybe, įpratau prie tokio režimo. Žinoma, kartais užsinoriu kažko nesveiko, ir džiaugiuosi, kad tam turiu sekmadienį – tai diena, kai galiu valgyti viską, ką tik noriu. Sekmadienį pasilepinu, o pirmadienį vėl grįžtu prie subalansuotos mitybos.

Taigi, per du mėnesius svoris pakito nuo 60 kg iki 57 kg, stipriai sumažėjo pilvo apimtis, visas kūnas tapo stangresnis. Šiuo metu labai laukiu, kol praeis dar keletas mėnesių, nekantrauju laukdama naujų savo pokyčių. Andrius labai man padėjo, supratau, jog dailinti kūno formas galima nesikankinant. Nustebino tai, jog nepaisydamas užimto grafiko, niekada nepamiršta pasiteirauti, kaip sekasi bei kartu pasidžiaugti rezultatais. Šiuo metu dažnai savęs klausiu, kodėl nesusimąsčiau anksčiau kreiptis pagalbos į Andrių, kadangi per visą laiką prieš tai nepasiekiau to, ką pasiekiau per du mėnesius dabar“.

Ačiū, Justina, už pasitikėjimą, toliau sieksime geriausių rezultatų. J

bbb

aaaa

Su Anglijoje gyvenančiu Vytautu Elmonu daugiau nei metus dirbame online. Jam sudarau mitybos ir treniruočių planus.

Prieš metus jis pirmą kartą lipo į kultūrizmo varžybų sceną. Rengtis varžyboms vaikinas nusprendė iki jų likus vos 7 savaitėms, kuomet pasirengimas vidutiniškai trunka 12. Per jas nuo 80 kg numetė iki 71,5 ir naujokų (first timers) kategorijoje užėmė penktą vietą. Turint omeny, kad tai darėme ekspromtu, tai buvo geras rezultatas. Vytautą gelbėjo tai, kas jis jau turėjo nemenką treniruočių stažą ir krūvą raumenų, tik nebuvo laikęsis varžybinės dietos.

Po neblogo starto vaikinas nusprendė pabandyti dar kartą ir pasirengimui skyrė visus metus, per kuriuos dirbo ties silpnomis vietomis, kurios visada aiškiausiai pasimato tada, kai sudeginamas poodinis riebalų sluoksnis ir atsistojama ryškioje prožektorių šviesoje. Kelis buvome susitikę ir akis į akį, kai Vytautas buvo atskridęs į Lietuvą ir susitikimų metu kartu dirbome ties pozavimu.

Šįkart priešvaržybinės dietos Vytautas pradėjo laikytis anksčiau ir tokiu atveju svorio metimas nebūna toks skausmingas kaip tada, kai reikia daug numesti per trumpą laiką. Būdamas 171 cm ūgio, Vytautas į sceną užlipo sverdamas beveik 80 kg, tai yra, maždaug 8 kilogramais daugiau nei prieš metus ir turėdamas dar geresnę raumenų kokybę. Tapęs vicečempionu kategorijoje iki 80 kg gavo pakvietimus į Nacionalinį Britanijos čempionatą ir rudenį vyksiančias Arnold Classic varžybas Ispanijoje.

bbb

aaaa

Labai džiaugiuosi savo kliento Pauliaus pasiekimais! Paulius sportuoja nuo paauglystės, tačiau su mityba jam visada buvo sudėtinga. Jis pasakoja: „Ilgą laiką maniau, kad užtenka tiesiog padaryti gerą treniruotę ir to pakaks, norint turėti gerą išvaizdą. Visą laiką sportavau tik jėgai ir visus metus „bulkindavau“,bet su amžiumi pasikeitė ir norai,todėl šiuo metu bandau taisyti klaidas,kurias ilgai dariau.“

Paulius kreipėsi į mane, mes sudarėme jam individualios mitybos programą. Jis jau mato progresą veidrodyje. Pokyčius pastebi ir aplinkiniai. „Per 2 su puse mėnesio su Andriaus Pauliukevičiaus sudaryta programa pavyko atsikratyti 7 kilogramų riebalų. Pilvas sumažėjo 10 centimetrų, bicepsai pamažėjo tik 1 centimetru, o kojos 3 cm.“

Svarbiausia, kad pagerėjo Pauliaus savijauta: „Padidėjo pasitikėjimas savimi,atsirado didesnė motyvacija siekti įvairių gyvenimo tikslų. Andrius padėjo suvokti mitybos svarbą sporte. Man didelio palaikymo nereikėjo, aš žinojau, kad jeigu man yra sudarytas planas ir ten konkrečiai ir išsamiai parašyta, ką ir kada valgyti, aš to laikysiuosi ir kantriai lauksiu pokyčių, juo neabejojau, todėl buvau įsitikinęs, kad rezultatų sulauksiu. Rekomenduoju į Andrių kreiptis ir kitiems,nes jis yra profesionalas savo srityje, turi daug patirties bei moka pukiai perduoti savo žinias klientams.“

AČIŪ PAULIUI UŽ GERUS ATSILIEPIMUS, SĖKMĖS TOLIAU SIEKIANT SAVO TIKSLŲ!

bbb

aaaa

Labai džiaugiuosi savo kliento Pauliaus pasiekimais! Paulius sportuoja nuo paauglystės, tačiau su mityba jam visada buvo sudėtinga. Jis pasakoja: „Ilgą laiką maniau, kad užtenka tiesiog padaryti gerą treniruotę ir to pakaks, norint turėti gerą išvaizdą. Visą laiką sportavau tik jėgai ir visus metus „bulkindavau“,bet su amžiumi pasikeitė ir norai,todėl šiuo metu bandau taisyti klaidas,kurias ilgai dariau.“

Paulius kreipėsi į mane, mes sudarėme jam individualios mitybos programą. Jis jau mato progresą veidrodyje. Pokyčius pastebi ir aplinkiniai. „Per 2 su puse mėnesio su Andriaus Pauliukevičiaus sudaryta programa pavyko atsikratyti 7 kilogramų riebalų. Pilvas sumažėjo 10 centimetrų, bicepsai pamažėjo tik 1 centimetru, o kojos 3 cm.“

Svarbiausia, kad pagerėjo Pauliaus savijauta: „Padidėjo pasitikėjimas savimi,atsirado didesnė motyvacija siekti įvairių gyvenimo tikslų. Andrius padėjo suvokti mitybos svarbą sporte. Man didelio palaikymo nereikėjo, aš žinojau, kad jeigu man yra sudarytas planas ir ten konkrečiai ir išsamiai parašyta, ką ir kada valgyti, aš to laikysiuosi ir kantriai lauksiu pokyčių, juo neabejojau, todėl buvau įsitikinęs, kad rezultatų sulauksiu. Rekomenduoju į Andrių kreiptis ir kitiems,nes jis yra profesionalas savo srityje, turi daug patirties bei moka pukiai perduoti savo žinias klientams.“

AČIŪ PAULIUI UŽ GERUS ATSILIEPIMUS, SĖKMĖS TOLIAU SIEKIANT SAVO TIKSLŲ!

bbb

aaaa

Sutvarkyta mityba = kardinalūs pokyčiai vos per mėnesį

Mano klientė Skaistė neturėjo viršsvorio, tačiau dėl sėdimo darbo ir menko fizinio aktyvumo nebesijautė patenkinta savo kūnu, be to, nuolat sirgo peršalimo ligomis, tad nusprendė keisti gyvenimo būdą ir dabar negali atsidžiaugti rezultatais.

Skaistė sportuoti pradėjo sausio mėn. pabaigoje, tačiau nebuvo patenkinta jai kitur sudaryta programa, o ir rezultatai nedžiugino, todėl kreipėsi į mane. Jai buvo svarbu, kad mityba nebūtų kankynė, ir ji galėtų jausti malonumą tiek sporto salėje, tiek sveikai maitindamasi. Ir sunkumų jai tikrai nekilo. Ji puikiai išlaikė motyvaciją: „Kai nori – viskas įmanoma, ir daug dirbant gali atrasti laiko pasigaminti maistą visai dienai“, pasakoja Skaistė. Ji džiaugėsi, kad jau po savaitės matė akivaizdžius pokyčius, o tai dar labiau skatina nesustoti.

Labai smagu girdėti gerus atsiliepimus iš savo klientės: „Andriui Pauliukevičiui rašydama jau žinojau – šis žmogus tikrai išmano savo darbą! Pasitikiu juo 100 procentų. Nebuvo sunku laikytis jo programos. Be to, jis nerealus žmogus! Jau pirmą kartą parašius nustebau, kaip jis viską detaliai man atrašė – mačiau, kad žmogus nori padėti iš širdies, o ne dėl to, kad tik atmestinai aptarnautų kuo daugiau klientų. Jis man sudarė mitybos ir treniruočių programas ir kartu su manimi džiaugiasi rezultatais. Tikrai rekomenduoju jį visiems.“

bbb

aaaa

Džiaugiuosi teigiamais klientų atsiliepimais. Jau antrą mėnesį sportuoju su Vita Jakutiene – Pliadyte, 3 vaikų mama, kuri nusprendė patobulinti kūno formas sporto ir mitybos pagalba. Su ja išties lengva dirbti – ji atėjo labai motyvuota treniruotis ir maitintis taip, kaip yra efektyviausia. Kiekvienos treniruotės pradžioje, jai apšylant ant dviračio, ji man pasakoja, kaip ką gamino ir valgė ir visada tai buvo taip, kaip buvau parašęs. Vita visada geros nuotaikos ir nusiteikusi dirbti, net jei tai nėra sėkmingiausia savaitės diena. Ji kartais pamini, kad štai šis ar kitas pratimas nėra pats mylimiausias, tačiau jeigu reikia, ji jį darys. Tad visi geri rezultatai yra daugiau jos pačios, nei mano nuopelnas. Ir taip yra visada – treneris yra tik kaip eismo reguliuotojas, kuris nurodo kryptį. O kilnoti svorius ir sveikai maitintis tenka pačiam klientui.
Vita pasakojo, kad sporte buvo naujokė ir nežinojo, kaip elgtis su kai kuriais treniruokliais bei susidaryti programą, todėl kreipėsi į mane.
„Neslėpsiu, trenerio ieškojau ilgai, jų tiek daug! Kreipiausi į draugus pagalbos, kad parekomenduotų trenerį, kuris ne tik būtų profesionalus, bet ir būtų lengva bendrauti, nes kaip į egzaminus eiti nesinorėjo… Pagal geriausius atsiliepimus pasirinkau Andrių Pauliukevičių. Nuo pirmos dienos iškart tapo aišku, kad žmogus 100 proc. išmano savo darbą, į bet kokį klausimą apie mitybą ar sportą atsako aiškiai ir suprantamai, bendrauti su juo taip pat lengva.
Praėjus vos kelioms savaitėms jau džiaugiuosi sportiniais rezultatais – išmokau taisyklingai atlikti daugybę pratimų, treneris pakeitė ir kai kuriuos mano mitybos įpročius. Treniruočių metu daug kalbamės ir dabar suprantu, ką dariau neteisingai. Esu absoliučiai patenkinta ir tikrai prisidedu prie tų gerų atsiliepimų ir rekomendacijų!“
Ačiū Vitai už gražius žodžius, toliau sieksime geriausių rezultatų ir savijautos!

bbb

JŪSŲ INVESTICIJA Į SVEIKESNĮ IR GERESNĮ GYVENIMĄ VOS UŽ 119 €!

Spauskite atsakingai žemiau esantį mygtuką, nes link sveikesnio ir gražesnio

gyvenimo Jus skiria tik vienas mygtuko paspaudimas!